Referencje

Zobacz co piszą o nas klienci i specjaliści, z którymi mamy okazję współpracować.

Łukasz, firma doradcza IT

Wykonując dedykowane projekty w obszarze BPM, poszukiwaliśmy współpracowników otwartych na nowe wyzwania i znających nowoczesne technologie. Z Recruitivą mogliśmy rozmawiać jednym językiem - Java, architektura, process management, XML, szyna integracyjna - to pojęcia, których nie musiałem tłumaczyć. Dzięki temu czas rekrutacji został zoptymalizowany, a zrekrutowani programiści dostarczają wartość od pierwszego dnia swojej pracy.

Marcin, Software Developer

Zespół Recruitivy poznałem przy okazji praktyk studenckich. Na starcie dostałem możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach wewnętrznych by podnieść kompetencje zawodowe. Następnie - propozycję udziału w projekcie komercyjnym. Po zakończeniu studiów - korzystając z doświadczeń wynikających z dotychczasowej współpracy - Recruitiva pomogła mi znaleźć stałą pracę zgodną z moim profilem i zainteresowaniami.  Dzięki!

Maciej, CEO, kilkunastoosobowy software house

Dla mnie każda rekrutacja to zagadka i wyzwanie - czy dany kandydat będzie pasował do misternie budowanego zespołu??? Specjaliści Recruitiva, z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży IT, doskonale rozumieją kwestie dot. kultury organizacyjnej. Wspólnie budujemy prawdopodobnie najlepszy zespół programistyczny pod Słońcem! ;-)

Krzysztof, Senior Software Architect

Od dłuższego czasu szukałem nowych zawodowych wyzwań. Kontakt z Recruitivą i ich autentyczne doradztwo w sprawie budowania ścieżki kariery pomogło mi w podjęci właściwej decyzji. Dziś pracuję w kilkudziesięcioosobowym projekcie realizowanym dla światowego lidera rozwiązań IT w obszarze telekomunikacji i telemetrii.

Poznajemy pracodawcę

Poznajemy pracodawcę Gromadzimy informacje na temat projektów i kultury organizacyjnej firmy. Ciekawe projekty to magnes przyciągający kandydatów. Im więcej o nich wiemy, tym lepiej możemy dopasować pracownika do oczekiwań pracodawcy.

Przeprowadzamy research

Selekcjonujemy kandydatów Kandydaci to arcyciekawi ludzie - pełni pasji, zainteresowań i unikalnych kompetencji. Poznajemy ich oczekiwania i marzenia by znaleźć dla nich projekt, w którym będą mogli wykorzystać swój potencjał i rozwinąć skrzydła.

Weryfikujemy kompetencje

Weryfikujemy kompetencje Podczas spotkań z kandydatami rozmawiamy, testujemy, weryfikujemy, doradzamy w wyborze ścieżki zawodowej. Zawsze dajemy szczery feedback. Znamy się na rzeczy - zbudowaliśmy kilkadziesiąt zespołów programistycznych i uczestniczyliśmy w ponad 100 projektach informatycznych.  

Prezentujemy raport

Prezentujemy raport Raport kompetencyjny to nasza tajna broń - dzięki niemu lepiej poznasz kandydata, oszczędzisz czas i podejmiesz trafną decyzję. Znajdziesz w nim informacje na temat kompetencji twardych i miękkich, a także oczekiwań i preferencji, których świadomość pomoże Ci przemienić kandydata w pełnowartościowego, zmotywowanego i lojalnego współpracownika. Skontaktuj się z nami

Tomek, Software Tester

Recruitiva dokładnie dopasowała ofertę pracy do moich kompetencji i preferencji. Kontakt był miły i terminowy. Polecam Recruitivę każdemu, kto myśli o zmianie pracy.

Paweł, Front-end Developer

Indywidualne podejście do kandydatów, ogromne zaangażowanie i bardzo ciekawe projekty. Konkurencja daleko w tyle :) Gdy będę szukał nowej pracy, skontaktuję się najpierw z Recruitivą.