Starszy Inżynier Automatyzacji Testów

Dla naszego klienta, lidera na rynku usług testowania i zapewnienia jakości rozwiązań ICT, realizującego projekty m.in. dla takich branż jak telekomunikacja, bankowość, ubezpieczenia, media, energetyka oraz administracja publiczna, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

nr ref: 5/2016
Miejsce pracy: Wrocław, cała Polska

Obowiązki:

  • Testowanie zgodności oprogramowania z dokumentacją wymagań
  • Analiza i przygotowanie dokumentacji z zakresu testów
  • Planowani i analiza zakresu i pracochłonności testów
  • Analiza i projektowanie testów automatycznych
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych, testów regresji również na platformach mobilnych
  • Zgłaszanie i obsługa defektów
  • Analiza wyników i raportowanie przebiegu prac testowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania oraz minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów (mile widziane doświadczenie z platformami mobilnymi)
  • Certyfikat ISTQB Foundation (mile widziany certyfikat ISTQB Advance)
  • Znajomość zagadnień z zakresu Testowania Oprogramowania, narzędzi automatyzacji testów (Selenium, JMeter, SoapUI) oraz narzędzi wsparcia procesów testowych (HP ALM (QC), Spira)
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL
  • Znajomość narzędzi JUnit lub TestNG
  • Znajomość jednego z języków programowania: Java, Python, C+
  • Mile widziana znajomość zagadnień testowania aplikacji mobilnych
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Klient oferuje:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie projektowe
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowanie do nauki, refundacja kosztów certyfikatów, nauka j. angielskiego)
  • Pracę z najnowocześniejszymi technologiami dla renomowanych klientów z różnych branż
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.