ReactJS Developer

Klient to największy sklep internetowy w Niemczech i w Europie sprzedający markowe produkty kosmetyczne – przede wszystkim perfumy. Firma zatrudnia ponad 150 osób, zlokalizowana jest w centrum Berlina, posiada własne centrum logistyczne i jest zaliczana do 5 najdynamiczniejszych start-upów w Niemczech. CTO firmy to jeden z najlepszych specjalistów branży e-commerce – współtworzył m.in. sklep zalando.de W obecnej chwili budowane są nowe zespoły developerskie pracujące w środowisku „microservices”.

nr ref: 4/2017
Miejsce pracy: Wrocław/Berlin

Zakres obowiązków:

  • Praca bezpośrednio z CTO w jednym z zespołów przy tworzeniu nowej platformy w oparciu o ReactJS.

Wymagania:

  • 4+ doświadczenia w JavaScript, ReactJS, NodeJS, Rest API
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS
  • Dobra znajomość GIT, Docker
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym

Zakres odpowiedzialności:

  • 3 miesięczny pobyt w siedzibie klienta w Berlinie – zapoznanie się z zespołem developerów i kulturą organizacyjną firmy
  • (organizujemy cały pobyt w Niemczech, m.in. finansujemy zakwaterowanie – mieszkanie w centrum Berlina oraz koszty przejazdów)
  • Po powrocie do Polski praca zdalna

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.