Programista Javascript Meteor

Implementacja i rozwój serwisów społecznościowych oraz bazujących na społecznościach, zoptymalizowanych na duży ruch stron. Praca z MeteorJS, node.js, Angular.js. Korzystanie z nowych technologii jest także możliwe oraz dobrze odbierane. Jeśli nie znasz Meteor.js – poznasz pod okiem doświadczonych kolegów.

nr ref: 61/2016
Miejsce pracy: Wrocław

Klient oferuje

  • przyjazną atmosferę pracy elastyczne godziny pracy
  • realizację projektów w metodologii Agile możliwość poszerzania doświadczenia przy najnowszych technologiach
  • ciekawe projekty dla firm z całego świata (np. system do gry w szachy online, aplikacja do zarządzania systemem rezerwacji)
  • możliwość wyjazdów zagranicznych do UE oraz USA

Zakres obowiązków:

  • programowanie
  • tworzenie testów
  • opcjonalnie tworzenie architektury aplikacji

Wymagania:

  • umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów oraz analitycznego myślenia bardzo dobrej znajomości wybranego języka webowego
  • bardzo dobrej znajomości zasad tworzenia dobrego oprogramowania dobrej znajomości MongoDB
  • dobrej znajomości JavaScript/NodeJS dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości GIT lub SVN

Mile widziane:

  • znajomość Meteora!
  • doświadczenie pracy w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • doświadczenie w pracy nad dużymi serwisami
  • doświadczenie w UI/UX

Zakres odpowiedzialności:

  • raportuje do PM

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.