FullStack PHP Developer

Firma naszego Klienta posiada innowacyjne i świeże spojrzenie na zagadnienia ochrony i bezpieczeństwa osób oraz mienia. Zakres pracy oscyluje wokół rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. Aplikuj i zdobądź tę pracę, a czekają Ciebie ciekawe wyzwania z profesjonalnym zespołem.

nr ref: 64/2016
Miejsce pracy: Wrocław

Klient oferuje

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju przy projektach Big Data, High Availability i Internet of Things
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, kartę multisport)
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Realny wpływ na pracę zespołu i wykorzystywane technologie

Zakres obowiązków:

  • Praca przy projektach związanych z integracją i obsługą urządzeń monitorujących.

Wymagania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o PHP (OOP),
  • Znajomość Symfonyi Doctrine,
  • Znajomość baz danych MySQL, PostreSQL,
  • Doświadczenie w pracy z HTMLi CSS (Bootstrap),
  • Znajomość JavaScript (AJAX, jQuery),
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem zależnościami (Composer, Bower)
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Praca z protokołami komunikacyjnymi SOAP, REST, JSON-RPC,

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy z systemami Git , BitBucket, Jira,
  • Znajomość metodyki Scrum/Agile,
  • Znajomość zagadnień SOLID, KISS, DRY,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Umiejętność tworzenia czytelnego kodu, znajomość PSR,
  • Znajomość środowiska uniksowego,
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.