Jak działamy?

 

Naszym celem jest osiągnięcie dopasowania pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Od kilkunastu lat pracujemy w branży IT jako programiści, architekci oprogramowania i specjaliści ds. rekrutacji – wiemy, co to dobry i dający satysfakcję projekt. Stworzyliśmy kilka informatycznych przedsięwzięć i rozumiemy, jak wartościowy jest odpowiedni pracownik we właściwym miejscu i czasie.

Wykonując dedykowane projekty w obszarze BPM, poszukiwaliśmy współpracowników otwartych na nowe wyzwania i znających nowoczesne technologie. Z Recruitivą mogliśmy rozmawiać jednym językiem – Java, architektura, process management, XML, szyna integracyjna – to pojęcia, których nie musiałem tłumaczyć. Dzięki temu czas rekrutacji został zoptymalizowany, a zrekrutowani programiści dostarczają wartość od pierwszego dnia swojej pracy.

Zespół Recruitivy poznałem przy okazji praktyk studenckich. Na starcie dostałem możliwość uczestniczenia w innowacyjnych projektach wewnętrznych by podnieść kompetencje zawodowe. Następnie – propozycję udziału w projekcie komercyjnym. Po zakończeniu studiów – korzystając z doświadczeń wynikających z dotychczasowej współpracy – Recruitiva pomogła mi znaleźć stałą pracę zgodną z moim profilem i zainteresowaniami.  Dzięki!

Dla mnie każda rekrutacja to zagadka i wyzwanie – czy dany kandydat będzie pasował do misternie budowanego zespołu??? Specjaliści Recruitiva, z uwagi na wieloletnie doświadczenie w branży IT, doskonale rozumieją kwestie dot. kultury organizacyjnej. Wspólnie budujemy prawdopodobnie najlepszy zespół programistyczny pod Słońcem! 😉

Od dłuższego czasu szukałem nowych zawodowych wyzwań. Kontakt z Recruitivą i ich autentyczne doradztwo w sprawie budowania ścieżki kariery pomogło mi w podjęci właściwej decyzji. Dziś pracuję w kilkudziesięcioosobowym projekcie realizowanym dla światowego lidera rozwiązań IT w obszarze telekomunikacji i telemetrii.

Poznajemy pracodawcę

Gromadzimy informacje na temat projektów i kultury organizacyjnej firmy. Ciekawe projekty to magnes przyciągający kandydatów. Im więcej o nich wiemy, tym lepiej możemy dopasować pracownika do oczekiwań pracodawcy.

Selekcjonujemy kandydatów

Kandydaci to arcyciekawi ludzie – pełni pasji, zainteresowań i unikalnych kompetencji. Poznajemy ich oczekiwania i marzenia by znaleźć dla nich projekt, w którym będą mogli wykorzystać swój potencjał i rozwinąć skrzydła.

Weryfikujemy kompetencje

Podczas spotkań z kandydatami rozmawiamy, testujemy, weryfikujemy, doradzamy w wyborze ścieżki zawodowej. Zawsze dajemy szczery feedback. Znamy się na rzeczy – zbudowaliśmy kilkadziesiąt zespołów programistycznych i uczestniczyliśmy w ponad 100 projektach informatycznych.

 

Prezentujemy raport

Raport kompetencyjny to nasza tajna broń – dzięki niemu lepiej poznasz kandydata, oszczędzisz czas i podejmiesz trafną decyzję. Znajdziesz w nim informacje na temat kompetencji twardych i miękkich, a także oczekiwań i preferencji, których świadomość pomoże Ci przemienić kandydata w pełnowartościowego, zmotywowanego i lojalnego współpracownika.

Skontaktuj się z nami

Recruitiva dokładnie dopasowała ofertę pracy do moich kompetencji i preferencji. Kontakt był miły i terminowy. Polecam Recruitivę każdemu, kto myśli o zmianie pracy.

Indywidualne podejście do kandydatów, ogromne zaangażowanie i bardzo ciekawe projekty. Konkurencja daleko w tyle 🙂 Gdy będę szukał nowej pracy, skontaktuję się najpierw z Recruitivą.

Kamila Szkwarek

Szef Działu Rekrutacji

kamila.szkwarek@recruitiva.com
+48 666 248 594

Zapytaj o ofertę

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przeanalizujemy Twoje potrzeby.

 

Wyślij wiadomość
+48 666 248 594

Zapytaj nas

Wypełnij poniższy formularz i wyślij zapytanie.
Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Imię*
Nazwisko*
Adres e-mail*
Numer telefonu
Treść wiadomości

Zamknij