Specjalista ds. oprogramowania i baz danych

Poszukujemy Specjalisty, który pomoże przy wdrażaniu systemu ERP, CRM i systemu obiegu dokumentów na systemie Sharepoint. Współpracujemy z Klientami we Wrocławiu i okolic i pomagamy w utrzymaniu dużych rozwiązaniach Cloudowych na platformie Amazon AWS.

nr ref: 34/2017
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Migracja danych
  • Synchronizacja danych w systemach
  • Przygotowanie raportów
  • Wsparcie użytkowników w zakresie posiadanych aplikacji bazodanowych

Wymagania:

  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL (PL/SQL i/lub MS SQL i/lub MySQL)
  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka programowania
  • Znajomość C#, Sharepoint, XML będzie dodatkowym atutem.

Zakres odpowiedzialności:

  • Wsparcie w wdrażaniu systemu ERP
  • Wdrażanie systemu CRM
  • Wdrażenie systemu obiegu dokumentów na systemie Sharepoint

Klient oferuje

  • Możliwość ustalenia godzin pracy (7:00-17:00)
  • Karta Multisport
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Atmosfera daleka od korporacyjnej

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.