Senior Web Developer

Firma tworząca systemy dla różnych branż, takich jak: ubezpieczenia, monitoring ekologiczny, moda, produkcja, hotelarstwo, bankowość, e-commerce i wsparcie podatkowo-prawne. Cechą wspólną jest potrzeba przetwarzania dużej ilości informacji zgodnie z procesami specyficznymi dla danego klienta. Efektywność aplikacji, przyjazny interfejs użytkownika, ergonomia, oraz działanie systemu zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego to wytyczne, na których bazujemy realizując zlecenia.

nr ref: 09/2018
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Dobór rozwiązań i stosu technologicznego, projektowanie interfejsu webowego aplikacji oraz implementacja
  • Analiza wymagań klienta
  • Prowadzenie negocjacji i motywowanie klientów (umiejętność uzasadnienia wyboru technologii)
  • Planowanie i utrzymywanie wysokiego standardu projektów
  • Prowadzenie projektów w oparciu o metodykę SCRUM
  • Optymalizacja ergonomii aplikacji, podnoszenie umiejętności młodszych web-developerów Code review dla członków zespołu
  • Sporadyczne lekkie projekty full-stackowe

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu użyciu języka JavaScript oraz HTML
  • Znajomość e-commerce
  • Bardzo dobra znajomość technologii: JavaScript, Angular 4/5, HTML5, CSS, Sass, Vue.js, RWD, Photoshop (mile widziane), Node.js (mile widziane)

Opis projektu:

  • Różnorodne projekty związane z szeroko pojętą obsługą klienta oraz wewnętrznymi systemami zarządzania firmą i pracownikami.

Klient oferuje

  • 40 godzin tygodniowo, możliwość częściowej pracy zdalnej (20%).
  • Uczestnictwo w zajęciach z języka angielskiego.
  • Pakiet Benefit MultiSport
  • Wyjazdy firmowe (żagle, narty).
  • Przestrzeń przyjazna pracownikowi (piłkarzyki, rzutki).
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.