Project Manager (Marketing)

Nowoczesna agencja interaktywna poszukuje zdolnego oraz wszechstronnego Project Managera.

nr ref: 01/2018
Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia,
  • Angielski – biegły w mowie i w piśmie

Zadania:

  • Zbieranie wymagań biznesowych i materiałów
  • Ustalenie z klientem oraz działami kreacji i realizacji harmonogramu prac
  • Pilnowanie realizacji poszczególnych etapów zgodnie z harmonogramem
  • Przedstawianie klientowi kolejnych elementów realizacji do odbioru
  • Informowanie klienta o rozbieżnościach w harmonogramie lub zakresie (GAP)
  • Zbieranie feedbacku od klienta podczas realizacji projektu i po jego zakończeniu
  • Informowanie Działu finansowego o możliwości wystawienia faktury
  • Tworzenie szczegółowego opisu systemu na podstawie informacji od klienta, działu kreacji i analityka. Taki dokument powstaje na etapie tworzenia umowy (załącznik) lub jako pierwszy etap realizacji (analiza)
  • Tworzenie dokumentów zgodnie z procedurą odbioru projektu
  • Koordynacja procesu utrzymania i gwarancji (zbieranie zgłoszeń o błędach lub nowych funkcjonalnościach)

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie (UoP lub B2B)
  • Praca w centrum Wrocławia
  • Miła atmosfera pracy
  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności wśród specjalistów z różnych dziedzin
  • Realny wpływ na przyszły kształt firmy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883)”.