PHP Developer (Middle/Senior)

Klient zajmuje się wdrażaniem oraz obsługą nowoczesnych rozwiązań z zakresu ochrony technicznej, monitoringu i technologii GPS. Dzięki utworzeniu Inteligentnego Centrum Monitoringu opartego o innowacyjne technologie telekomunikacyjne i informatyczne Klient oferuje pracę przy systemach od samego początku [płytki drukowanej] aż po web interface.

nr ref: 03/2018
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie niesamowitego kodu w PHP
  • Dbanie o zgodność funkcjonalności z wymaganiami
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Wdrażanie przy współpracy z zespołem nowych technologii
  • Dbanie o dobrą atmosferę w biurze
  • Rozwijanie swoich umiejętności

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
  • Praktyczna znajomość OOP i wzorców projektowych np. SOLID
  • Praktyczna znajomość MySQL
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (preferowany GIT)
  • Podstawowa znajomość systemu linux – dowolna dystrybucja
  • Podstawowa znajomość HTML5 / JS / CSS

Mile widziane:

  • Znajomość ElasticSearch, RabbitMQ, Doświadczenie z urządzeniami IoT
  • Znajomość PHPunit, Continuous Integration
  • Znajomość praktyk takich jak KISS, DRY
  • Wykształcenie wyższe I stopnia (lic. lub inż.) (preferowane II stopnia, mgr.)

Klient oferuje:

  • Wynagrodzenie Brutto: 6 000 – 12 000 zł – w zależności od umiejętności i doświadczenia
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju przy projektach Big Data, High Availability i Internet of Things
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Realny wpływ na pracę zespołu i wykorzystywane technologie
  • Zatrudnienie tylko w formie Umowy o Pracę
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na rekrutacja@recruitiva.com, w tytule maila wpisując nazwę stanowiska pracy. Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”.